MASAŻ AYURVEDYJSKI UDVARTANA Udvartana tzw. „pudrowy piling”, jest zabiegiem upiększającym, przy którym stosowane są proszki z ziół zmieszane z olejem ajurwedyjskim. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, przeciwzapalne i detoksykujące. Zabieg Udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, a dodatkowo stosowany jest w kuracjach odchudzających, przy likwidacji zmian cellulitowych, czy też nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych.Co daje Udvartana: przy regularnym stosowaniu zabiegu wszelkie nierówności są wygładzone, a skóra staje się jedwabiście gładka, pobudza krążenie krwi, wspomagając tym redukcję toksyn z organizmu co pomaga w walce z cellulitem, zawarty w ziołach kwas krzemowy i witamina C wzmacnia i poprawia napięcie tkanek, wzmacnia układ mięśniowy, rozluźnia mięśnie i poprawia ich elastyczność, masaż Udvartana CENA: 200 zł CZAS: 90 minut ABHYANGA Abhyanga inaczej „namaszczenie olejami”. Jest on ajurwedyjskim masażem pielęgnacyjnym całego ciała, w którym wykorzystywane są ciepłe oleje ziołowe. Jego najważniejszym celem jest przywrócenie równowagi zarówno na poziomie fizycznym, psychicznym, jak i duchowym. Obejmuje niezwykle relaksujący masaż całego ciała, stóp, głowy, twarzy z uwzględnieniem punktów marma (punkty energetyczne).  Co daje Abhyanga: działa pielęgnacyjnie na skórę, gdyż oleje stosowane do wszystkich zabiegów ajurwedyjskich są w pełni naturalne, przywraca jędrność skóry i zapobiega jej przesuszeniu, pobudza układ krążenia, koi system nerwowy, wspiera trawienie, oczyszcza i dotlenia komórki ciała, pozwala zlikwidować bezsenność, niepokój oraz zmęczenie, wzmacnia system odpornościowy, wpływa stymulująco na punkty witalne, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych, zwiększa sprawność umysłową, jak i wydolność fizyczną, masaż Abhyanga CENA: 200 zł CZAS: 90 minut TERAPIA ACCESS BARS® Access Bars® jest to rodzaj terapii manualnej. Na głowie znajdują się 32 punkty energetyczne które poprzez delikatne dotknięcie, bez wysiłku i z łatwością uwalniają wszystko to, co nie pozwala tobie otrzymywać. Punkty te zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, jakie zgromadziłeś w jakimkolwiek wcieleniu. Dotyczą różnych aspektów naszego życia m.in. zdrowia, seksualności, starzenia, kontroli, marzeń, świadomości, ciała, porozumiewania się, kreatywności… Terapia Bars trwa ok. 70 min., Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego zgromadzonego w mózgu, w wyniku czego kasowane są  ograniczające wzorce zachowań i przekonań. Można ją łączyć z innymi technikami pracy z ciałem. CENA: 150 zł OTWARTE W GODZINACH:poniedziałek: 15.00 – 21.00wtorek – piątek: 10.00 – 21.00sobota: 10.00 – 15.00ADRES I KONTAKT:Harmony Live Spaul. Naramowicka 24061-601 Poznańtel: +48 61 825 76 51e-mail: harmonyspa@wp.pl

MASAŻ AYURVEDYJSKI

UDVARTANA

Udvartana tzw. „pudrowy piling”, jest zabiegiem upiększającym, przy którym stosowane są proszki z ziół zmieszane z olejem ajurwedyjskim. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, przeciwzapalne i detoksykujące. Zabieg Udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, a dodatkowo stosowany jest w kuracjach odchudzających, przy likwidacji zmian cellulitowych, czy też nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych.

Co daje Udvartana:

masaż Udvartana

CENA: 200 zł

CZAS: 90 minut

ABHYANGA

Abhyanga inaczej „namaszczenie olejami”. Jest on ajurwedyjskim masażem pielęgnacyjnym całego ciała, w którym wykorzystywane są ciepłe oleje ziołowe. Jego najważniejszym celem jest przywrócenie równowagi zarówno na poziomie fizycznym, psychicznym, jak i duchowym. Obejmuje niezwykle relaksujący masaż całego ciała, stóp, głowy, twarzy z uwzględnieniem punktów marma (punkty energetyczne).  

Co daje Abhyanga:

masaż Abhyanga

CENA: 200 zł

CZAS: 90 minut

TERAPIA ACCESS BARS®

Access Bars® jest to rodzaj terapii manualnej. Na głowie znajdują się 32 punkty energetyczne które poprzez delikatne dotknięcie, bez wysiłku i z łatwością uwalniają wszystko to, co nie pozwala tobie otrzymywać. Punkty te zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, jakie zgromadziłeś w jakimkolwiek wcieleniu. Dotyczą różnych aspektów naszego życia m.in. zdrowia, seksualności, starzenia, kontroli, marzeń, świadomości, ciała, porozumiewania się, kreatywności…
Terapia Bars trwa ok. 70 min., Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego zgromadzonego w mózgu, w wyniku czego kasowane są  ograniczające wzorce zachowań i przekonań. Można ją łączyć z innymi technikami pracy z ciałem.

CENA: 150 zł

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek: 15.00 – 21.00
wtorek – piątek: 10.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Live Spa
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
e-mail: harmonyspa@wp.pl