GRAŻYNA Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej i pielęgnacyjnej, japońskim cosmoliftingu twarzy oraz zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Z przyjemnością wykonuje również masaże relaksacyjne ciała. Wiedzę i umiejętności z zakresu japońskiego cosmoliftingu twarzy zdobywała w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii i Mai Krauze. Z kosmetologią związana od kilkunastu lat z branżą spa i wellness od 8 lat. Patrycja Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą. Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość. MARTA Specjalizuje się w zabiegach manicure , pedicure oraz pielęgnacji twarzy OTWARTE W GODZINACH:poniedziałek: 15.00 – 21.00wtorek – piątek: 10.00 – 21.00sobota: 10.00 – 15.00ADRES I KONTAKT:Harmony Live Spaul. Naramowicka 24061-601 Poznańtel: +48 61 825 76 51e-mail: harmonyspa@wp.pl

GRAŻYNA

Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej i pielęgnacyjnej, japońskim cosmoliftingu twarzy oraz zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Z przyjemnością wykonuje również masaże relaksacyjne ciała. Wiedzę i umiejętności z zakresu japońskiego cosmoliftingu twarzy zdobywała w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii i Mai Krauze. Z kosmetologią związana od kilkunastu lat z branżą spa i wellness od 8 lat.

Patrycja

Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą. Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość.

MARTA

Specjalizuje się w zabiegach manicure , pedicure oraz pielęgnacji twarzy

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek: 15.00 – 21.00
wtorek – piątek: 10.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Live Spa
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
e-mail: harmonyspa@wp.pl