Nasz zespół

DARIA

Ukończyłam Akademie Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Poprzez doświadczenie i wiedzę zdobytą na studiach staram się pomóc osobom zarówno borykającymi się z dysfunkcjami narządu ruchu jak i tym pragnącym osiągnąć stan relaksu. W swojej codziennej pracy wykorzystuje terapię punktów spustowych oraz masaż głęboki. Wykonuje także masaże relaksacyjne i drenaże limfatyczne. Duże znaczenie ma dla mnie nie tylko strefa fizyczna, ale także psychiczna. Uważam, że nieodłącznym elementem każdej terapii jest indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu.

KLAUDIA

Z zawodu jestem specjalistą podologiem, więc problemy w obrębie stóp są dla mnie idealnym wyzwaniem. Na co dzień lubię spędzać czas aktywnie, a wieczorem poczytać dobrą książkę. Posiadam doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych oraz anty aging w obrębie twarzy oraz zabiegach pedicure i manicure. . W kontaktach z klientem cenię sobie szczerość i uprzejmość. Zawsze jestem uśmiechnięta i skora do rozmowy.

PATRYCJA

Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą.  Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie  w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość.

KATARZYNA

Absolwentka kosmetologii na wydziale Zdrowia Publicznego w Poznaniu. Współpracuje z naszym Spa od 2009r. Specjalizuje się w zabiegach pedicure, manicure oraz relaksacyjnych masażach ciała w tym w masażach ayurvedyjskim oraz  australijskim. Cechuje ją  zrozumienie, cierpliwość , charyzma oraz wyczucie chwili.

GRAŻYNA

Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji  Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej i pielęgnacyjnej, japońskim cosmoliftingu twarzy  oraz zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej.  Z przyjemnością wykonuje również masaże relaksacyjne ciała. Wiedzę i umiejętności z zakresu japońskiego cosmoliftingu twarzy zdobywała w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii i Mai Krauze.  Z kosmetologią związana od kilkunastu lat z branżą spa i wellness od 8 lat.

OTWARTE W GODZINACH:

wtorek – piątek: 9.00 – 21.00

sobota: 9.00 – 17.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Live Spa
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
email: harmonyspa@wp.pl