GRAŻYNA Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej i pielęgnacyjnej, japońskim cosmoliftingu twarzy oraz zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Z przyjemnością wykonuje również masaże relaksacyjne ciała. Wiedzę i umiejętności z zakresu japońskiego cosmoliftingu twarzy zdobywała w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii i Mai Krauze. Z kosmetologią związana od kilkunastu lat z branżą spa i wellness od 8 lat. Patrycja Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą. Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość. MARTA Specjalizuje się w zabiegach manicure , pedicure oraz pielęgnacji twarzy DOMINIKA Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem, pasjonatką kosmetologii, miłośniczką podologii. Nowoczesna kosmetologia twarzy, ciała, pielęgnacja stóp, stylizacja paznokci, to moja  pasja zawodowa. Kreatywność, wiedzę, oraz motywację zdobywam indywidualnie, oraz z zespołem “Harmony Live Spa”. Moją wiedzę regularnie poszerzam poprzez szkolenia, kursy, targi kosmetyczne, kongresy. W swojej pracy cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem, precyzję, oraz dokładność. Prywatnie jestem osobą towarzyską, uśmiechniętą, pełną chęci realizacji swoich marzeń. OTWARTE W GODZINACH:poniedziałek: 15.00 – 21.00wtorek – piątek: 10.00 – 21.00sobota: 10.00 – 15.00ADRES I KONTAKT:Harmony Live Spaul. Naramowicka 24061-601 Poznańtel: +48 61 825 76 51e-mail: harmonyspa@wp.pl

GRAŻYNA

Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej i pielęgnacyjnej, japońskim cosmoliftingu twarzy oraz zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Z przyjemnością wykonuje również masaże relaksacyjne ciała. Wiedzę i umiejętności z zakresu japońskiego cosmoliftingu twarzy zdobywała w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii i Mai Krauze. Z kosmetologią związana od kilkunastu lat z branżą spa i wellness od 8 lat.

Patrycja

Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą. Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość.

MARTA

Specjalizuje się w zabiegach manicure , pedicure oraz pielęgnacji twarzy

DOMINIKA

Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem, pasjonatką kosmetologii, miłośniczką podologii. Nowoczesna kosmetologia twarzy, ciała, pielęgnacja stóp, stylizacja paznokci, to moja  pasja zawodowa. Kreatywność, wiedzę, oraz motywację zdobywam indywidualnie, oraz z zespołem “Harmony Live Spa”. Moją wiedzę regularnie poszerzam poprzez szkolenia, kursy, targi kosmetyczne, kongresy. W swojej pracy cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem, precyzję, oraz dokładność. Prywatnie jestem osobą towarzyską, uśmiechniętą, pełną chęci realizacji swoich marzeń.

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek: 15.00 – 21.00
wtorek – piątek: 10.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Live Spa
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
e-mail: harmonyspa@wp.pl