Nasz zespół

 

KLAUDIA

Z zawodu jestem specjalistą podologiem, więc problemy w obrębie stóp są dla mnie idealnym wyzwaniem. Na co dzień lubię spędzać czas aktywnie, a wieczorem poczytać dobrą książkę. Posiadam doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych oraz anty aging w obrębie twarzy oraz zabiegach pedicure i manicure. . W kontaktach z klientem cenię sobie szczerość i uprzejmość. Zawsze jestem uśmiechnięta i skora do rozmowy.

PATRYCJA

Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą.  Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie  w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość.

 

GRAŻYNA

Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji  Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej i pielęgnacyjnej, japońskim cosmoliftingu twarzy  oraz zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej.  Z przyjemnością wykonuje również masaże relaksacyjne ciała. Wiedzę i umiejętności z zakresu japońskiego cosmoliftingu twarzy zdobywała w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii i Mai Krauze.  Z kosmetologią związana od kilkunastu lat z branżą spa i wellness od 8 lat.

OTWARTE W GODZINACH:

wtorek – piątek: 10.00 – 21.00

sobota: 9.00 – 16.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Live Spa
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
email: harmonyspa@wp.pl