Nasz zespół

GRAŻYNA

Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji  Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej i pielęgnacyjnej, japońskim cosmoliftingu twarzy  oraz zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej.  Z przyjemnością wykonuje również masaże relaksacyjne ciała. Wiedzę i umiejętności z zakresu japońskiego cosmoliftingu twarzy zdobywała w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii i Mai Krauze.  Z kosmetologią związana od kilkunastu lat z branżą spa i wellness od 8 lat.

 

PAULA

Jestem linergistką , absolwentką Rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego Broadway Beauty oraz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia i konferencje. Praca z ludźmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Zdolności manualne oraz wykształcenie artystyczne ułatwiają pracę w zawodzie linergistki.

 

OLA

Jestem z zawodu technikiem usług kosmetycznych. Kosmetykę traktuję jako swoją pasję, którą nieustannie staram się rozwijać. Podnoszę swoje kwalifikacje poprzez ukończenie specjalistycznych szkoleń. Jestem otwartą i pozytywnie nastawioną osobą, dla której praca w salonie to czysta przyjemność. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny, stwarzając miłą oraz przyjazną atmosferę.

 

PATRYCJA

Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą.  Specjalizuje się w terapii rozluźniającej m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych itp. Ukończyłam dodatkowe kursy,które wyspecjalizowały mnie w tej dziedzinie. Wykonuję również masaże relaksacyjne,sportowe oraz upiększające ciało. Posiadam doświadczenie  w pracy z ludźmi, przez co jestem osobą otwartą i kontaktową. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i dokładnością, ponieważ daje mi ona satysfakcję i radość.

OTWARTE W GODZINACH:

poniedziałek  – piątek: 9.00 – 21.00

sobota: 9.00 – 17.00

ADRES I KONTAKT:

Harmony Live Spa
ul. Naramowicka 240
61-601 Poznań

tel: +48 61 825 76 51
email: harmonyspa@wp.pl